Ahmet Nur Çebi’den Ömer Erdoğan’a tepki! ‘Akıllarını başına alsın’

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, sponsorluk anlaşması basın toplantısında MKE Ankaragücü-Beşiktaş maçına ilişkin açıklamalarda bulundu. Çebi, MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Ömer Erdoğan’ın sözlerine tepki gösterdi.

İŞTE O AÇIKLAMA

“Futbolun amatör tarafında seyircinin de amatörce, duygusalca izlediği bir ortamdan uzaklaşıyoruz. Fanatizmin artmaya başladığı, taraftarların bilerek ya da bilmeyerek kulüplerine zarar verdiklerini görüyoruz. Esefle seyrediyoruz.”

“HOCALAR AKILLARINI BAŞINA ALSIN”
“Ankaragücü maçında her şey planlıydı. Küfürler de planlıydı. Sahadaki oyuncuların Beşiktaşlı oyuncuları tahrik etmesi de planlıydı. Ömer Erdoğan’ın kendisinden yaşça küçük bir oyuncuyu hedef göstermesi de yakışıksız durumdur. Hocalar akıllarını başına alsın.”

“BU KARAR BAŞTAN AŞAĞI KOMİK BİR KARARDIR”
“Josef de Souza gibi yılların kaliteli futbolcusuna, VAR baskısıyla kırmızı kart gösterildi. Bu karar baştan aşağı komik bir karardır.”

“KİMSE HADDİNİ BİLMİYOR”
“Bu şahıs dün serbest bırakıldı. Ankaragücü camiasından bazı kendini bilmezler de bunu fotoğraflıyor. Solda da cübbeli biri var. Kimse haddini bilmiyor. Bu insanlar cübbe giyiyor. Ankaragücü Başkanı’nı nazik davranışı ve özür dilemesinden ötürü takdir ediyorum.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.