Bilim Kurulu yarın toplanıyor: Bakan Koca’dan merak uyandıran açıklama

Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu, salgınla mücadelede gelinen nokta ve kısıtlamaların tekrar değerlendirilmesi gündemiyle yarın toplanacak. Sağlık Bakanı Koca, “Bu açıklamanın, bir süredir beklenen açıklama olacağına inanıyorum. Buluşmak üzere” dedi.

Bilim Kurulu yarın toplanıyor: Bakan Koca'dan merak uyandıran açıklama

Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu, salgınla mücadelede gelinen nokta ve kısıtlamaların tekrar değerlendirilmesi gündemiyle yarın toplanacak.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Koronavirüs Bilim Kurulu yarın, salgınla mücadelede gelinen nokta ve kısıtlamaların tekrar değerlendirilmesi gündemiyle toplanıyor” dedi.

“Yarın saat 18.00’da bir açıklama ile huzurlarınızda olacağım” diyen Koca, “Bu açıklamanın, bir süredir beklenen açıklama olacağına inanıyorum. Buluşmak üzere” ifadelerini kullandı.

Kulislerde mart ayıyla birlikte yeni bir döneme girilmesi, açık alanlarda maske ve mesafe kuralının kaldırılacağı iddia ediliyordu.

Koronavirüs Bilim Kurulu yarın, salgınla mücadelede gelinen nokta ve kısıtlamaların tekrar değerlendirilmesi gündemiyle toplanıyor. YARIN SAAT 18.00’DA bir açıklama ile huzurlarınızda olacağım. Bu açıklamanın, bir süredir beklenen açıklama olacağına inanıyorum. Buluşmak üzere.

— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) March 1, 2022

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.