Eski Fenerbahçeli yönetici Selim Soydan’dan çarpıcı Fatih Terim iddiası!

Fenerbahçe ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun eski yöneticisi Selim Soydan, A Spor’da canlı yayında açıklamalarda bulundu.

“FATİH TERİM’E TEKLİF YAPTIK”

Fatih Terim için açıklama yapan Soydan, Fenerbahçe’de misyon yaptığı devirde tecrübeli teknik adama teklif yaptıklarını söyledi. Selim Soydan, “Biz seni almaya geldik dedim, sen her şeyi tattın bu kulüpte. Art geriye 4 sene şampiyon olduktan sonra oldu bu. Kaç para istersen yaz dedim. ‘Teşekkür ederim abi lakin ben Galatasaraylıyım’ dedi. Senin burada yapacağın bir şey yok, sen rakipsin, seni burada kimse istemez. Sen bunların üstüne çıktın, bu türlü muvaffakiyet ve ego çok sıkıntı bir şeydir. Fakat Fatih Terim çalışarak yaptı. Doğmuş olduğun kulüpte 34 tane kupa alacaksın, haydi sayın dünyada kaç kişi var bu türlü? Ne oldu bugüne gelince, Fatih’e hepsi düşman oldu. Bunu sorun Fatih Terim’e” tabirlerini kullandı.

“FATİH’E CEZA VERİN DE KURTULALIM”

Soydan, ayrıyeten Fatih Terim’in Galatasaray’da misyon yaptığı bir devirde aldığı cezadan sonra sarı-kırmızılı 3 yöneticinin federasyona savunma için gittiğini lakin, “Fatih’e ceza verin de kurtulalım” şeklinde konuştuğunu söyledi. Tecrübeli spor insanı, “Ben bunların kim olduğunu öğrendim ancak kim olduğunu söylemem ayıp olur. Fatih Terim de bunu biliyor ancak susuyor” sözlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.