Fulya Öztürk, CNN Türk’e geri döndü

15 yıldır CNN Türk’te misyon yapan Fulya Öztürk, geçtiğimiz dönem diğer bir kanalda gündüz jenerasyonu programıyla ekrana geldi.

Muhabirliğe hasret duyduğu için gündüz neslini bırakan Öztürk, yuvaya döndü.

“1 yılda çok şey öğrendim… En büyük motivasyonumsa elinden tuttuğum beşerler ulaştırdığımız yardımlar oldu…” diyen Öztürk, haberciliğe duyduğu hasreti ise şöyle anlattı:

“Habercilik duygusu beni rahat bırakmadı”

“Kariyerim gündüz nesliyle ilerlesin istemedim zira içimdeki o coşkun habercilik duygusu beni rahat bırakmadı. Zati programımda da sık sık alandaydım. Aylar öncesinden karar vermiştim yeni dönemde gündüz jenerasyonunda olmayacağıma. Kararımı açıkladıktan sonra gelen tüm teklifleri değerlendirdim. Teklifte bulunan tüm kurumlara teşekkür ediyorum.”


“Adresim bildiğiniz gibi”

Öztürk, “15 yıldır büyük bir keyifle çalıştığım yuvama dönmeye karar verdim. Gündüz jenerasyonuna dair kararımı aldıktan sonra beni hiç yalnız bırakmayan Murat Yancı, Nihat Uludağ başta olmak üzere tüm CNN Türk takımına sonsuz sevgimi iletiyorum. İlgi alaka için tüm meslek büyüklerime, meslektaşlarıma, dostlarıma teşekkür ediyorum. Adresim bildiğiniz üzere.” dedi.

“O stüdyoya da alışamadım”

Pek çok kanaldan teklif aldığını fakat birinci arayanın da CNN Türk olduğunu aktaran Öztürk, yeni periyodunda özel haberler hazırlayacağının sinyalini verdi.

Öztürk, “Ben gece 03.00’e kadar haber kovalayan ve parayla işi olmayan biriyim. Millet nitekim gündüz nesline ölüp bitiyormuş. Ben ‘bu ne ya’ dedim. O stüdyoya da alışamadım, giydiğim kıyafetlere de.” diye konuştu.

Özel Haberler Şefi oldu

Başarılı gazeteci, 15 Temmuz’dan sonra Özel Haberler Şefi unvanıyla mesaiye başlayacağını söyledi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.