Mor ve Ötesi İnönü Stadı’nda konser verecek

Mor ve Ötesi grubu, İnönü Stadı (Vodafone Park) konserinin 28 Mayıs’ta gerçekleşeceğini açıkladı. Grup, statta konser vermek için 2019’dan bu yana Beşiktaş Jimnastik Kulübü yönetimiyle görüşmeleri sürdürüyordu.

ÇİMLER YENİDEN DÖŞENECEK

Kulübün çimlerle ilgili hassasiyeti sebebiyle lig bittikten sonra ve çimlerin toprakla beraber tamamen yeniden döşenmesinden önce gerçekleşecek olan konserin, kulübe de ciddi maddi katkı sağlayacağı belirtildi.

1947 yılındaki açılışından itibaren kısa aralıklar dışında hep Beşiktaş İnönü Stadyumu olarak anılan yapı, konumuyla dünyanın en güzel futbol statları arasında gösteriliyor. Stadyum, 1993 yılında ev sahipliği yaptığı Metallica, Madonna, Michael Jackson ve Sting konserleri ile bir konser mekanına da dönüşmüştü.

Ocak ayında son albümleri ‘Sirenler’i yayınlayan Mor ve Ötesi, tüm albümlerinden şarkıları sahneye koyacağı konserin detaylarını daha sonra sosyal medya hesaplarından duyuracağını açıkladı. Konserin bilet satışları ise Passo ve Biletix üzerinden 15 Nisan’da başlayacak. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.