Nur Fettahoğlu’nın başına gelen talihsiz kaza!

Geçtiğimiz gün Etiler’de eşi levent Veziroğlu ile kameralara takılan ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu, kaçmaya çalıştıysa da kurtulamadı. Ünlü oyuncunun gözündeki morluk dikkatleri çekerken, daha fazla kaçamayacağını anlayıp muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu, her içine girdiği projeyle adını bir kez daha zihinlere kazırken, bu sıralar sessizliğini korumasıyla merak konusu haline geldi. 2013 yılında dünyaevine girdiği Levent Veziroğlu ile gözlerden uzak ir yaşam süren Nur Fettahoğlu, geçtiğimiz günlerde objektiflere takıldı. 

nur fettahoğlu ve eşi levent veziroğlu

KAÇMAYA ÇALIŞTI

Etiler’de bir mekanda çay kahve içen ünlü oyuncu ve eşini yakalayan kadrajda, Nur Fettahoğlu’nun gözlüğünü çıkartmasıyla birlikte gözündeki morluk görenleri hayrete düşürdü. Muhabirleri fark eden ünlü oyuncu apar topar gözlüğünü geri taksa da kameralardan kaçamadı.

nur fettahoğlu

MERDİVENLERDEN DÜŞMÜŞ

Mekan çıkışı ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan Nur Fettahoğlu, gözü hakkında sorulan sorulara sadece “Düştüm” demekle yetinmişti. Israr edilince Fettahoğlu, evindeki merdivenlerden ayağının takıldığını ve yüzünü merdiven topuzuna vurarak yaralandığını belirtti.

nur fettahoğlu ve eşi levent veziroğlu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Seda Sayan ve Çağlar Ökten’den romantik dakikalar! Ekranda…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.