Serenay Sarıkaya’dan olay dans! Sevgilisi mest oldu

Cem Yılmaz, Kerem Bürsin, Çağatay Ulusoy üzere isimlerle kısa daima beraberlikler yaşayan oyuncu Serenay Sarıkaya, bir müddettir ismi Üretimci Umut Evirgen ile anılıyordu. Çift geçtiğimiz periyotlarda aşk dedikodularını yalanlarken, Evirgen ani bir paylaşımla aşklarını itiraf etti. 30 yaşına basan sevgilisini doğum günün “İyi ki doğdun birtanem” notuyla kutladı. Bir arada Yunanistan’da tatil yapan ikilinin bir imgesi de toplumsal medyaya yansıdı. Sevgilisinin karşısında dans eden Sarıkaya, hareketleriyle magazine bomba üzere düştü. İşte o manzaralar.

ARTK AŞKLARINI GİZLEMİYORLAR

Her seferinde arkadaş olduklarını lisana getiren Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen, aşklarını sonunda itiraf ettiler.

Sevgilisi Serenay Sarıkaya ile çekildikleri bir fotoğrafı kendi hesabından paylaşan Umut Evirgen, Sarıkaya’nın doğum gününü kutlayarak bir arada olduklarını ilan etti.

Yunanistan’da tatil yapan ikiliden de imajlar gelmeye başladı. Çiftin Yunanistan tatiline Serenay Sarıkaya’nın annesinin de eşlik ettiği söyleniyor.

SERANAY OYNADI SEVGİLİSİ HAYRAN KALDI

2. sayfanın haberine nazaran; Tekne görüntüsünden sonra bir gece cümbüşünde görülen aşıkların o anları ise görüntüye çekildi. Sarıkaya’nın, eline aldığı def ile sevgilisi Umut Evirgen’in karşısında dans etmesi magazin gündeminde en çok konuşulan görüntüler ortasında girdi. İkili artık aşklarını bâtın gizli yaşamazken, Sarıkaya’nın dikkat çeken dansı ise çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.