Ünlü oyuncu kendini kocasına ve kızına adadı: Artık yüzümü bile yıkamıyorum

HEM HAYATI HEM KENDİNE BAKIŞI DEĞİŞTİ
Hollywood’un yakın tarihine damgasını vuran ünlü oyunculardan biri olan Cameron Diaz, mesleğinden uzaklaştıktan sonra hem hayatının hem de kendi bedenine bakışının nasıl değiştiğini anlattı. Michelle Visage’ın sunduğu Rule Breakers adlı bir podcast yayınına online konuk olarak katılan 49 yaşındaki Diaz “yüzünü bile yıkamadığını” söyledi.

Ünlü oyuncu kendini kocasına ve kızına adadı: Artık yüzümü bile yıkamıyorum

‘ÜZERİNDE DÜŞÜNDÜĞÜM EN SON ŞEY DIŞ GÖRÜNÜŞÜM’
2015 yılından bu yana müzisyen Benji Madden ile evli olan bir çocuk annesi Cameron Diaz, dış görünüşüyle ilgili algısının ve davranışlarının tamamen değiştiğini anlattı. Sahip olduğu “tonlarca” kozmetik malzemesine rağmen onları eskisi kadar kullanmadığını anlatan Diaz “Oyunculuktan uzaklaştıktan sonra üzerinde düşündüğüm en son şey dış görünüşüm” dedi.

Ünlü oyuncu kendini kocasına ve kızına adadı: Artık yüzümü bile yıkamıyorum

‘BÜTÜN KADINLARIN MARUZ KALDIĞI SÖMÜRÜNÜN KURBANIYIM’
Son olarak 2014 tarihli Annie adlı filmde kamera karşısına geçen Cameron Diaz, ondan sonra da bütün zamanını ve dikkatini ailesine vermeyi tercih etti. Bir zamanlar Hollywood’daki herkesin ana hedefi olan “güzel görünme” tuzağına düştüğünü anlatan Diaz sözlerini şöyle sürdürdü: ” Kesinlikle ve tam olarak, bütün kadınların Maruz kaldığı toplumsal nesneleştirme ve sömürünün kurbanıyım.”

The Mask (Maske) adlı filmle adını geniş kitlelere duyurduktan sonra aralarında Charlie’nin Melekleri, There’s Something About Mary, Öteki Kadın gibi yapımlarda rol alan Cameron Diaz, yakın zamanda oyunculuğa dönmeyi düşünmediğini defalarca tekrarladı.

Ünlü oyuncu kendini kocasına ve kızına adadı: Artık yüzümü bile yıkamıyorum

‘BU ÇEVREDE AKSİ MÜMKÜN DEĞİL’
Bir oyuncu olarak bulunduğu çevrelerde bunun aksinin pek de mümkün olmadığını belirten Diaz ” Güzellik kriterlerini dikkate almamak ve kendine bakmamak mümkün değil. Bence bu en önemli ayrıntılardan biri. Son sekiz yıldır ise bir “vahşi” gibiyim” dedi.Ünlü oyuncu kendini kocasına ve kızına adadı: Artık yüzümü bile yıkamıyorum

‘BİR SÜRE SONRA ZEHİRLEYİCİ BİR HALE GELİYOR’
Diaz, gün içinde saatlerce ayna karşısında oturmanın bir süre sonra “zehirleyici” bir hale geldiğini de sözlerine ekledi. Cameron Diaz sözlerini şöyle sürdürdü: “Sonra düşünüyorsunuz: Neden burada oturup kendime kötü davranıyorum. Bedenim güçlü, bedenim yetenekli. Neden bunun üzerinde konuşmam gerekiyor?” 

Ünlü oyuncu kendini kocasına ve kızına adadı: Artık yüzümü bile yıkamıyorum

Aslında oyunculuğu sevdiğini de sözlerine ekleyen Diaz “Hayatımı kendim kontrol etmek istiyorum” diye konuştu.

Ünlü oyuncu kendini kocasına ve kızına adadı: Artık yüzümü bile yıkamıyorum

‘YÜZÜMÜ BİLE YIKAMIYORUM’
Çok sayıda kozmetik ürünü olmasına rağmen bu konuda fazla çaba harcamadığını belirten ünlü oyuncu, yüzünü bile yıkamadığını anlattı. Önümüzdeki Ağustos ayında 50 yaşına girecek olan Cameron Diaz, 40 yaşına geldiğinde aslında hayatının kontrol etmediği birçok alanı olduğunun farkına vardığını belirtti.

Ünlü oyuncu kendini kocasına ve kızına adadı: Artık yüzümü bile yıkamıyorum
 
‘HAYATIMIN EN TATMİN EDİCİ KISMI’
Evliliğin ve anneliğin hayatının en tatmin edici kısmı olduğunu belirten Cameron Diaz, bunun kendisi için “her şey” demek olduğunu ekledi. Aile kurmak ve çocuk sahibi olmak için çok uzun süre beklediğini anlatan Diaz, bu yüzden de bu konuda herhangi bir kafa karışıklığı yaşamadığını ifade etti. Diaz, kendisine yöneltilen “Bir daha asla kamera karşısına dönmeyi düşünmüyor musunuz?” sorusuna da “Bakın, hayatta hiçbir şey için ‘asla’ demem. Peki bir daha film yapacak mıyım? Bunu planlamıyorum, ama yapar mıyım? Bilmiyorum! Bir fikrim yok. Belki… Asla “asla” demem” diye yanıt verdi.

Müzisyen Benji Madden ile evliliğinden bir yaşında Raddix adında bir kızı olan Cameron Diaz, geçen yıl da SiriusXM’s Quarantined with Bruce adlı radyo sohbet programına konuk oldu. Diaz, Film setlerine dönmeyi planlamadığını belirterek “Günde 14 saat sürecek çekimler için kızım Raddix’ten ayrı kalmayı hayal bile edemiyorum” diye konuştu.

Ünlü oyuncu kendini kocasına ve kızına adadı: Artık yüzümü bile yıkamıyorum

140 MİLYON DOLARLIK SERVETİ VAR
Diaz bunları söyledikten sonra da sözlerini şöyle sürdürdü: “Ama bir anne olarak günde 14 ya da 16 saat boyunca bebeğimi yalnız da bırakamam. Bunu yapamam”. Cameron Diaz, çalışmak zorunda olan ve bunun için çocuklarından ayrı kalan anneleri anladığını da sözlerine ekledi. Hollywood’daki kariyeri boyunca 140 milyon dolar civarında bir servet elde eden Diaz, aynı zamanda bir alkollü içki markasının da sahibi.Ünlü oyuncu kendini kocasına ve kızına adadı: Artık yüzümü bile yıkamıyorum

Cameron Diaz, Jim Carrey ile birlikte kamera karşısına geçtiği  1994 tarihli The Mask (Maske) filmiyle kariyerinde önemli bir dönemeç kat etti.Ünlü oyuncu kendini kocasına ve kızına adadı: Artık yüzümü bile yıkamıyorum

EVLİLİK YOLUYLA AKRABA OLDULAR
Bu arada Cameron Diaz ile gösteri dünyasının bir başka ünlüsü Nicole Richie’nin evlilik yoluyla “akraba” olduğunu da hatırlatalım. Richie, Cameron Diaz’in eşi Benji Madden’ın ikizi Joel ile evli. Diaz ve Nicole Richie birbirleriyle iyi bir iletişim içinde. 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.