Binance, Bu Altcoin’i Listeliyor: Fiyat Uçtu!

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, bir altcoin olan Neutron’un (NTRN) listelendiğini duyurdu. NTRN, zincirler arası (cross-chain) uygulamalar ve merkezi olmayan finans (DeFi) dApp’leri için benzersiz özellikler sunan bir projedir. Bu listeleme, kripto para meraklıları ve traderları için yeni ticaret fırsatları sunacak.

Binance, yeni bir altcoin listeliyor

Binance, 10 Ekim 2023 TSİ 15:00’ten itibaren Neutron‘u (NTRN) spot alım satım için kullanıma sunacak. Bu gelişme, kullanıcıların bu popüler kripto para birimlerine karşı NTRN ticareti yapmalarına olanak tanıyarak NTRN’nin piyasadaki likiditesini ve erişilebilirliğini artırıyor. Alım satım lansmanına hazırlık olarak, kullanıcılar Binance hesaplarına NTRN yatırabilirler. Bu, yatırımcılara, kullanıma sunulduğu andan itibaren NTRN alım satımına katılmak için yeterli fonlara sahip olduklarından emin olma fırsatı verir. Alım satım için aşağıdaki işlem çiftleri açılacaktır:

  • NTRN/BTC
  • NTRN/USDT
  • NTRN/BNB

NTRN için para çekme işlemleri 11 Ekim 2023 tarihinde TSİ 15:00’te başlayacaktır. Bu, kullanıcıların NTRN tokenlerini gerektiğinde diğer cüzdanlara veya platformlara taşıma esnekliğine sahip olacakları anlamına gelir.  Listeleme tarihinden itibaren 48 saat içinde Binance, NTRN’yi İzole Marjin alım satım platformunda ödünç alınabilir bir varlık olarak da tanıtacak. Yeni marjin çifti NTRN/USDT, marjin yatırımcılarına alım satım stratejilerini en üst düzeye çıkarmak için ek seçenekler sunacak.

Neutron fiyatı sıçradı

Neutron (NTRN), geliştiricilerin Blockchain’ler Arası İletişim Protokolünü (IBC) kullanarak cross-chain uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan yenilikçi bir token’dır. Ek olarak, DeFi dApp’lerine Cosmos Hub’ın tam ekonomik güvenliğini sağlayarak DeFi projelerinin güvenliğini ve işlevselliğini artırır.  NTRN’nin nispeten yeni bir token olduğunu ve bu nedenle daha yüksek fiyat volatilitesine neden olabileceğini unutmamak önemlidir. Kullanıcıların dikkatli olmaları, NTRN’nin temelleri hakkında kapsamlı araştırma yapmaları. Alım satım faaliyetlerine başlamadan önce projeyi tam olarak anlamaları tavsiye edilmekte.

NTRN, yenilikçi yapısını ve diğer tokenlara kıyasla daha yüksek volatilite ve risk potansiyelini gösteren “Tohum Etiketi” ile etiketlenecektir. Seed Tag’e sahip tokenlara alım satım erişimi kazanmak için kullanıcıların her 90 günde bir Binance Spot ve/veya Binance Margin platformlarında ilgili sınavları geçmesi gerekiyor.   Son olarak, söz konusu duyurunun ardından kripto para biriminin fiyatı sıçradı. Neredeyse yüzde 50’ye yakın bir yükseliş kaydetti. Coin, 0.33 dolar seviyelerinden 0.053 dolara kadar yükselmeyi başardı. Yazım sırasında, yüzde 45.3’lük bir yükseliş ile 0.52 dolardan el değiştiriyor. En büyük kripto para borsası olan Binance’in listeleme duyurularının önemi ise bir kez daha anlaşılmış oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx