Kaza ilişkilerini etkiledi: Vuslat Doğan Sabancı, Ali Sabancı’yı affetmiyor

Ağustos ayında Yunanistan’ın Leros adasında bot kazası geçirip ölümden dönen Vuslat Doğan Sabancı ve Ali Sabancı çiftinin evlilikleri de yara aldı.

Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt, Sabancı çiftinin aralarının açıldığını ifade etti. “Kazada evlilikleri de yara aldı!” başlıklı köşe yazısında Cankurt şunları söyledi:

“24 Ağustos’ta Yunanistan’ın Leros adasında geçirdikleri bot kazasında ölümden dönen Ali-Vuslat Doğan Sabancı çifti ile ilgili çok acayip bir dedikodu dolaşıyor. Kazada yüzünden ağır şekilde yaralanan ve eski görünümüne kavuşabilmek için geçen ay New York’a giden Vuslat Doğan Sabancı ile geçen hafta insan içine karışmaya başlayan Ali Sabancı’nın arasının çok kötü olduğu konuşuluyor.

ALİ SABANCI’YI SORUMLU TUTUYOR

Sosyetede konuşulan dedikodulara göre, Vuslat Hanım, kazadan eşi Ali Bey’i sorumlu tutuyormuş. Çünkü Ali Bey, Leros’ta botu ısrarla kendisi kullanmak istemiş, Vuslat Hanım, “Bırak personel kullansın” demesine rağmen Ali Bey, dümene kendisi geçmiş ve o feci kaza yaşanmış. Vuslat Hanım, kendisine bunları yaşattığı için eşini affetmiyormuş. O yüzden de hiç görüşmüyormuş. Vuslat Hanım çok zor bir süreçten geçiyor, umarım iyileşirken kazada yara alan evliliğinin yaraları da sarılır. Sağlık sorununa bir de mutsuzluk eklenmez inşallah.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx