Kendi toniğinizi hazırlayın! Salatalık suyu ekleyince daha iyi temizliyor

1/4 fincan demlenmiş yeşil çay, 8 damla çay ağacı yağı ihtiyacımız olanlar. Demlenmiş çaya çay ağacı yağı damlaları ekleyin. Cam sprey şişesine yerleştirin. Kullanmadan önce iyice çalkalayın.

1/2 su bardağı çiğ pirinç, 1/2 bardak filtrelenmiş su veya kaynatılıp soğutulmuş musluk suyu kullanabilirsiniz.

Pirinci berrak olana kadar akan suyun altında durulayın. Pirinci bir cam kaseye koyun ve üzerini suyla örtün. Pirinci ve suyu 30-45 dakika bekletin. Suyu süzüp sprey şişenize koyun. Her kullanımdan önce toniğinizi çalkalayın.

1/2 su bardağı gül suyu ve 1/2 bardak aloe verayı karıştırın. Buz kalıbına yerleştirin. Kullanım için bir buz küpünü doğrudan yüzünüze uygulayın.

1/4 su bardağı salatalık suyu – 1 yemek kaşığı aloe vera jelini salatalık suyuna ekleyin ve iyice karıştırın. Cam sprey şişesine yerleştirin.

Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Kullanımdan sonra yüzünüzü soğuk suyla yıkayın.

1/4 su bardağı taze fesleğen yaprağı ve 1 su bardağı kaynamış damıtılmış su. Fesleğen yapraklarını parçalayıp çatalla bastırın. Kaynar suyu dökün. Cam sprey şişesine koyun.

Bunlar doğal meyve sularından yapılmış doğal toniklerdir. Bu nedenle taze kalmaları için buzdolabında saklayın ve muhtemelen bir haftaya kadar dayanabileceklerini unutmayın.

Her birini veya yalnızca beğendiklerinizi kullanmayı deneyebilirsiniz, ancak farklı cilt tipleri farklı doğal içeriklere tepki verir, bu nedenle her zaman cildinize uygun içerikli olanı seçin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx