Rıza Çalımbay’ın istediği ilk isim belli oldu! Fenerbahçe’ye transfer çalımı

Ara transfer dönemi öncesi kolları sıvayan Beşiktaş, ezeli rakibi Fenerbahçe’ye büyük bir transfer çalımı atmaya hazırlanıyor.

İtalyan basınının haberine göre Fenerbahçe’nin yaz transfer döneminde ısrarla istediği ancak bitiremediği Rade Krunic için Beşiktaş devreye girdi. Göreve yeni başlayan Rıza Çalımbay’ın da orta sahaya takviye istediği ve transfere onay verdiği belirtildi.

Spaziomilan’ın aktardığı haber şu şekilde:

“Yunus Musah’ın son dönemdeki etkileyici performansı ve Ismael Bennacer’in sakatlıktan dönüşü, kulübün kadro yapısını yeniden gözden geçirmesine ve olası Rade Krunic transferinin kapısını açılmasına neden oldu.”

“Musah son performansıyla AC Milan yönetiminin dikkatini çekti ve gelecek için önemli bir unsur olduğunu kanıtladı. Sahadaki dinamizmi ve çok yönlülüğü, Krunic’in kadroda tutulması gerektiği konusunda soru işaretlerine neden oldu ve kulübün transfer seçeneklerini değerlendirmesine yol açtı.”

“Türk futbolunun önde gelen kulüplerinden Beşiktaş ve Fenerbahce’nin Krunic’le ilgilendiği ve Milan’a teklif sunabileceği görülüyor. Yakın kaynaklar Rossoneri kulübünün oyuncuya 10 ila 12 milyon Euro arasında değer verdiğini öne sürüyor.”Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx