Roberto Carlos da adaylar arasında; Şenol Güneş’e “yeni teklif”

Beşiktaş ile yollarını ayıran Şenol Güneş‘e Azerbaycan’ın ardından Kosova Milli Takımı teknik direktörlüğü için de teklif geldiği iddia edildi. Kosova’nın hoca adayları arasında Roberto Carlos‘un da bulunduğu öne sürüldü.

Beşiktaş ile yollarını ayırdığı geçtiğimiz ekim ayından bu yana boşta olan teknik direktör Şenol Güneş’e, Azerbaycan’ın ardından Kosova Milli Takımı’nın da teklif yaptığı öne sürüldü.

Geçtiğimiz haftalarda Azerbaycan basınına açıklamalarda bulunan Güneş, “Şu anda Avusturya’da dinleniyorum. Azerbaycan Milli Takımı’nda çalışmaktan gurur duyarım. Teklifler belli kişilerden geldi. Resmi daveti bekliyorum, oturup detaylı konuşmamız lazım. Azerbaycan futbolu yükselişte. Milli takımınızı çalıştırmaktan gurur duyarım.” ifadelerini kullanmıştı.

Ajansspor’un haberine göre; henüz bir takımla anlaşma sağlamayan tecrübeli teknik adama Kosova Milli Takımı’ndan da teklif geldiği öğrenildi.

Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde grubunu 5. sırada tamamlayan ve Almanya biletini alamayan Kosova’nın takımı emanet etmek istediği isimler arasında Şenol Güneş’in de olduğu kaydedildi.

Kosova’nın teknik direktör adayları arasında Şenol Güneş’in yanı sıra Roberto Carlos’un da yer aldığı ifade edildi. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx