Şebnem Bozoklu’dan ‘çocuk’ açıklaması: Düşünmüyorum, gündemimde yok!

‘Canım Ailem’, ‘Ulan İstanbul’ ve ‘Türk İşi Dondurma’ gibi yapımlarda yer alan Şebnem Bozoklu, önceki gün Arnavuktöy’de yer alan bir balıkçıda objektiflere takıldı. Ünlü isim, basın mensuplarının kendisini beklediğini öğrenince yemeğini yarıda kesip; “Hava çok soğuk, benim için beklemeyin, röportajı yapalım, üşümeyin” diyerek takdir topladı.

Bozoklu, “2023 çok çalıştığım bir yıl oldu. Enis Arıkan ile birlikte ‘Balina’ adlı oyununu oynamaya devam ediyoruz. İlgi ve alaka gayet güzel. Onun tadını çıkarıyorum” dedi.

“2023 ZOR BİR YILDI”

Muhabirlerin, “2023 yılında bir pişmanlığınız oldu mu?” sorusuna oyuncu, “Pişman olmalık bir durum olmadı ki. 2023 bildiğin üstümüzden geçti. Zor bir yıldı. Deprem, savaş…” diyerek cevap verdi.

“ÇOK KİŞİSEL BİR KARAR BU”

2019 yılında gazeteci ve yazar olan Kanat Atkaya ile evlenen 44 yaşındaki Bozoklu, “Çocuk düşünür müsünüz?” sorusu karşısında ise şu açıklamayı yaptı:

Daha önce de söylemiştim bunu. Tek çocuk olarak büyüdüm, fikrim de hala değişmedi, çocuk düşünmüyorum. Çok kişisel bir karar bu, çok seviyorum çocukları ama gündemimde yok.

Evliliğiyle ilgili de konuşan ünlü isim, “Kanat benim canımdır, çok çok sevdiğim bir insan. Çok tatlı ilerliyor evliliğimiz, çok iyi iki yol arkadaşı olduk. Umarım herkes benim Kanat’a olan hislerimi yaşayabileceği biriyle karşılaşır” dedi.

“İLK DEFA SİZE ANLATTIM”

Evlilik yüzüğünü yüzük parmağı yerine orta parmağına takmayı tercih eden oyuncu, muhabirlerin bunun nedenini sorunca; “İlk defa açıklıyorum bunun sebebini… Kanat ile kendimize yüzükleri almıştık, yüzük parmağımıza taktık ve evimize gittik. Bir gün sonra ise artık nasıl bir ödem olduysa, bir baktık yüzüklerimiz yüzük parmağına bol geliyor! Şimdilik ortaya takalım kaybolmasın diye orta parmağımıza taktık biz de. Yıllardır orada kaldı. Bunun hikayesi de bu arkadaşlar. İlk defa size anlattım bu olayı” diyerek herkesi gülümsetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx