Wanda Nara Icardi Futbolu Bıraktığında Hayata Geçirecekleri Yeni Planlarından Bahsetti

Galatasaray’ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi ile ilgili, eşi ve aynı zamanda menajeri olan Wanda Nara’dan çarpıcı bir açıklama geldi. Wanda, ‘Mauro’nun futbol kariyeri sona erdiğinde, İtalya’ya geri döneceğiz ve Milano’daki kırsal evimizde hayatımıza devam edeceğiz. Paris’te de yaşadık ancak şu an İstanbul gibi büyüleyici bir şehirdeyiz’ şeklinde konuştu.

Önemli bir futbol yeteneği olan ve geçtiğimiz sezon Galatasaray’ın kazandığı şampiyonlukta büyük payı olan Icardi, bu sezon da performansıyla dikkat çekiyor.

Kendi ismini futbol efsaneleri arasına yazdırmayı başaran bu Arjantinli yıldızın, hem eşi hem de menajeri olan Wanda Nara, Icardi hakkında çarpıcı bir açıklamada bulundu.

Wanda, “Mauro’nun futbol kariyeri sona erdiğinde, İtalya’ya geri dönüp Milano’daki kır evimizde yaşamayı planlıyoruz. Paris’te güzel bir hayatımız oldu ve şimdi ise büyüleyici bir şehir olan İstanbul’da yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Icardi’nin Galatasaray ile olan sözleşmesi 2026 Haziran’ında sona erecek.

Wanda Nara’nın, 2026 yılına kadar İstanbul’da kalmayı planladıklarını belirtmesi, Galatasaray taraftarlarını sevince boğdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx